Artystyczne zaproszenia, czyli miłość w pięknej odsłonie

Styl artystyczny jest zaskakujący, nieokreślony i pozbawiony sztywnych ram. Często bywa opisywany jako nieprzewidywalny i ciężki do zdefiniowania. Jest jednak coś, co go określa – to poczucie estetyki i niepowtarzalna oryginalność. Dlatego też pragnące się wyróżnić Pary Młode sięgają po artystyczne akcenty, które przydają weselu niecodziennego charakteru i są pięknym odzwierciedleniem ich uczucia.

Z miłości do piękna

Jednym z głównych elementów wesela jest papeteria. To właśnie ona oddaje ducha całej uroczystości. W małych papierowych karteczkach zawarte są emocje i zapowiedź stylu, który będzie w tym dniu królował. Jakie właściwie są zaproszenia artystyczne? Można określić je jako subtelne i delikatne, ale także jako wyraziste i pełne mocnych akcentów. Mają one bardzo wiele odsłon, ale ich wygląd zawsze odzwierciedla emocje i piękno. Wyjątkowe kompozycje wywołują u odbiorców przypływ wyjątkowych uczuć, a także wzbudzają w nich zachwyt i uznanie. Zaproszenia w stylu artystycznym ukazują miłość do piękna, które jest kwintesencją sztuki.

FOT.MAT.PRASOWE FLORA I PAPIER

Sztuka tworzona ręcznie

Papeteria to nie tylko zaproszenia, lecz także winietki, menu czy tablica gości. Wszystkie te elementy tworzą spójną całość, która jest unikatowa i harmonijnie uzupełnia pozostałe weselne akcenty. Sztuka jest dziełem tworzonym ręcznie, dlatego też zaproszenia artystyczne często są ręcznie malowane, rysowane czy wycinane. Można znaleźć zaproszenia zdobne w piękne akwarele, które w subtelny sposób zapowiadają magiczne i romantyczne wesele. Natomiast papeteria bogata we wszelkiego rodzaju szkice, często czarno-białe, jest wyjątkową i elegancką zapowiedzią ślubów minimalistycznych. Coraz popularniejsze stają się także zaproszenia wycinane laserowo. Jest to propozycja dla odważnych i ceniących oryginalność par, które chcą na długo pozostać w pamięci gości.

FOT.MAT.PRASOWE FIRMY PAPIEROVE

Twórcze i nieszablonowe

Zaproszenia określane jako artystyczne to propozycje pozbawione jakiejkolwiek sztuczności. Są to produkty oryginalne, które nie zawierają gotowych elementów. Papeteria fine art jest zindywidualizowana i każdy egzemplarz jest inny. Delikatne różnice dodają jej uroku i naturalności. Stosowany papier występuje w klasycznych subtelnych odcieniach, a jego struktura jest matowa lub delikatnie chropowata. Zaproszenia artystyczne ciężko wstawić w jakiekolwiek ramy, ponieważ są one jak obraz czy dzieło sztuki, które nie sposób powtórzyć.

FOT. MAT. PRASOWE FIRMY KRAINA PAPIERU

Początek wszystkiego

Decydując się na wybór zaproszeń artystycznych, Pary Młode mają bardzo duże pole do popisu. Ten styl może być zapowiedzią wesela romantycznego, naturalnego, eleganckiego czy retro. Ważne, aby papeteria była twórcza, unikatowa i tworzona ręcznie. Artyści kochają piękno, dlatego też zaproszenia artystyczne i wszelkie elementy papeterii są tworzone z miłości do tego piękna. A może po prostu są one piękne z miłości? W końcu wesele to celebracja tego właśnie uczucia.

Marzena Kysiak

zdjęcie główne: FOT.MAT.PRASOWE FIRMY DECORIS

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: