Artystyczna biżuteria

Kiedy za oknem pada jesienny deszcz i wszystko wydaje się smutne i ponure, załóż,  Droga Panno Młoda, w tym wyjątkowym i jedynym dniu coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Spraw, aby na twarzach gości pojawił się uśmiech zachwytu. Pokoloruj świat swoją wspaniałą, ślubną biżuterią!

Anna Stachowicz

Kwiaty we włosach…

Może do ślubnej, jesiennej stylizacji zdecydujesz się na kwiatowe kolczyki? Postaraj się, aby były one jak najbardziej kolorowe. Do eleganckiej, śnieżnobiałej sukni ślubnej idealnie wpasuje się biżuteria o kontrastowym odcieniu, która doda niepowtarzalnego charakteru kreacji. Jeżeli zatem stoisz przed dylematem wyboru koloru i kształtu kolczyków, zdecyduj się na te, które na co dzień wydają się nieco szalone. Drugiego takiego dnia nie będzie. Spraw, aby jesienna aura odeszła, a wiosna zagościła chociaż na ten jeden dzień.

 

Artyzm poprzednich wieków

A gdyby tak zostać królową? Wystarczy do swojej sukni dobrać obszerną kolię zdobioną drogocennymi minerałami, które wzbogacą Twoją stylizację w przepiękne kolory. Gdy zdecydujesz się na suknię o tradycyjnym fasonie i kolorze, bez problemu możesz „podrasować” ją dodatkami. Kolia z rubinami bądź szmaragdami rozjaśni kreację i sprawi, że nie będzie ona już taka skromna, a Ty poczujesz się, jak na prawdziwą królową przystało.

FOT. LINAS DAMBRAUSKAS

Detale też mają znaczenie

Niby niewidoczna, mała ozdoba na dłoni, ale jednak jest ona niezbędnym elementem stylizacji ślubnej. Wybierz ten pierścionek, który Twoim zdaniem będzie pasować do reszty biżuterii i będzie kropką nad i całej kreacji. Gdy nie masz na tyle odwagi, aby szaleć z kolorowymi dodatkami, zawsze możesz zdecydować się na skromniejsze kolczyki bądź naszyjnik i wybrać pierścionek w kolorach, których nie powstydziłby się nawet zwariowany kolorysta.

 

Nieco skromniej

Ważnym elementem jest również bransoletka, która wcale nie musi być strojna, aby została zauważona. Postaw na jeden, ale za to wyrazisty kolor. Taka ozdoba sprawi, że stylizacja będzie oryginalna i gustowna.

FOT. LINAS DAMBRAUSKAS

Pamiętaj, że biżuteria, na którą się zdecydowałaś, jest tylko dodatkiem, tak naprawdę to Ty jesteś gwiazdą wieczoru. Nie pozwól, aby Twój naturalny blask został przyćmiony przez błyskotki. Staraj się postawić na jeden lub dwa zwariowane elementy. Gdy zdecydujesz się na okazałą, kolorową ozdobę na dekolcie, nie szalej już z biżuterią przy uszach. Postaw raczej na coś lekkiego i nierzucającego się w oczy. Baw się dodatkami, ale z głową!

ZDJECIE GŁÓWNE: FOT. LINAS DAMBRAUSKAS

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: