Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca

On klęknął, Ty przyjęłaś najpiękniejszy pierścionek w swoim życiu. Machina ruszyła i teraz już nic Cię nie zatrzyma. No! O ile nie zblokuje Cię ilość zadań do wykonania. Już zauważyłaś, jak wiele jest do załatwienia? Miejsce ślubu, wesela, bukiety… pewnie nawet nie masz czasu, żeby oglądać stosy katalogów z sukniami ślubnymi. Nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Na pomoc Zankyou zawsze możesz liczyć.

Aplikacja Zankyou to święty graal dla wszystkich Panien Młodych, który sprawi, że w końcu przygotowania do ślubu staną się przyjemnością.

Idealna data ślubu została już zarezerwowana. W swoim kalendarzu ten najważniejszy dzień został opatrzony w setki serduszek i inne romantyczne teksty. Wy już wiecie. Co z Waszymi gośćmi? Może warto wysłać im zawiadomienie o ślubie, czyli Save The Date. Tylko jakie… z naszą aplikacją będziecie swobodnie dryfować między najlepszymi podwykonawcami, a nawet sami możecie stworzyć projekt i zaplanować wysyłkę zaproszeń ślubnych. Z dobrodziejstwa najnowszej technologii korzystać do woli. Idea jest prosta – spełnić marzenia Młodej Pary i wprawić zachwyt ich gości.

Brakuje Ci kontaktu z zaproszonymi gośćmi, a chcesz ich wprowadzić nieco bardziej w swój wielki dzień? Załóż prywatne forum, dzięki któremu będziecie mogli porozumiewać się z Waszymi gośćmi? Dzięki naszej księdze gości będziecie mogli swobodnie wymieniać się informacjami ze swoimi gośćmi – odpowiadać na ich pytania i prosić o cenne wskazówki.

Jednak czymże byłaby aplikacja, gdyby nie terminarz. Nikt nie jest w stanie spamiętać wszystkich terminów spotkań związanych z organizacją. Stres również wpływa na koncentrację i pamięć, dlatego wiemy, jak ważny jest dobry organizer ślubny. Wizyta w salonie sukien ślubnych, wybór wymarzonych kwiatów z florystką, przymiarka garnituru ślubnego, spotkanie z DJ-em lub zespołem weselnym Niezastąpionym w tym przypadku okaże się terminarz, dzięki któremu zorganizujecie idealny plan przygotowań do ślubu.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: