Aby na weselu nie brakło soli!

Zapewne już wiesz, że w naprawdę bardzo wielu, zróżnicowanych miejscach masz możliwość organizacji wesela. Począwszy od imprez plenerowych, a skończywszy na efektownych pałacach. Jednak jeżeli wciąż nie możesz się zdecydować, mamy dla Ciebie jeszcze jedną opcję!

Wesele pod ziemią?

FOT. MAT. PRASOWE KOPALNIA SOLI „WIELICZKA”

Kopalnia Soli „Wieliczka” liczy ponad 700 lat i codziennie po jej trasach przechadza się mnóstwo zwiedzających. W dodatku to miejsce  jest prawdziwą kopalnią kultury! Odbywają się tam koncerty, wystawy, a nawet kręcone są filmy. Co więcej, kopalnia zrealizowała już kilka szalonych pomysłów takich jak np. lot balonem, skok na bungee,  podziemny windsurfing i wiele innych ciekawych aktywności. Czy nie wspaniale byłoby przeżyć własne wesele właśnie w tak niezwykłym i legendarnym miejscu?

Zabawa mistrzów

Solne podziemia, nieziemski wystrój, a co więcej – naturalna inhalacja! W takich warunkach impreza weselna może stać się niezapomnianym przeżyciem. Kopalnia Soli „Wieliczka” ma już spore doświadczenie w organizowaniu wesel, więc o żadnych niedociągnięciach nie ma mowy. Za to oprócz smacznego i bogatego menu, artystycznego wystroju i wyśmienitej muzyki, gości weselnych może czekać wędrówka szlakiem turystycznym.

A nad ranem zdrowy sen

Oczywiście „Wieliczka” oferuje zarówno parze młodej jak i zaproszonym gościom noclegi. Do wyboru jest kilka możliwości: ekskluzywny Hotel Grand Sal****  i pokoje gościnne „Młyn Solny” na powierzchni lub nocleg 125 metrów pod ziemią w zdrowym mikroklimacie kopalni.  Bo po weselu dobrze jest porządnie się wyspać!

Trudno o lepsze i bardziej oryginalne miejsce na wesele. Pełna oferta organizacji przyjęć weselnych dostępna na stronie internetowej Kopalni Soli „Wieliczka”.

FOT. MAT. PRASOWE KOPALNIA SOLI „WIELICZKA”

 

 www.kopalnia.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: