5 powodów – dlaczego DJ na weselu to dobry wybór

Orkiestra na żywo to klasyka, z którą wiele osób wciąż utożsamia wesele. Jednakże nie jest to norma, a wręcz przeciwnie, Pary Młode chętnie decydują się na wybór DJ, zwłaszcza w ostatnim czasie. Czy Dj to dobry wybór? Czy nie będziecie tego żałować? Zdecydowanie nie!

Niższa cena i koszty

Nie jest to jedna z kluczowych przesłanek, która przemawia na korzyść DJ, ale dla wielu Par Młodych może być ona niezwykle istotna. Koszty wesela są bardzo duże i szukanie oszczędności zawsze jest mile widziane. Nie możesz pozwolić sobie na orkiestrę na żywo, poszukaj DJ, a Twój portfel będzie zadowolony. Mniejsze koszty są związane z mniejsza ilością osób odpowiedzialnych za oprawę muzyczną. Oczywiście w przypadku DJ na wesele, ceny też są bardzo zróżnicowane, ale można znaleźć ofertę, która będzie idealna właśnie dla Was.

Cena za usługę to jeden aspekt, ale dochodzą jeszcze do tego koszty dodatkowe, takie jak dodatkowy posiłek, czy paczka na pożegnanie. Przy zatrudnianiu zespołu na wesele, trzeba liczyć się z ugoszczeniem kilku osób. W przypadku DJ, najczęściej jest to jedna lub dwie osoby.

Większe portfolio

Cena ceną, ale warto spojrzeć na kolejne atuty DJ na wesele. Niewątpliwie ma on o wiele szersze portfolio niż orkiestra. Nic go nie ogranicza, jedynie Wasz gust i preferencje. Może zadowolić zarówno starsze pokolenie, jak i młodych gości. Każdy znajdzie coś przy czym będzie doskonale się bawić, a zadedykowanie jakiejkolwiek piosenki nie stanowi problemu. Jeżeli DJ nie ma jej na playliście, może puścić ją bezpośrednio ze stron muzycznych.

Krótsze przerwy

Kolejna bardzo ważna zaleta, jaka przemawia za wyborem DJ, to zdecydowanie krótsze przerwy. DJ nie musi łapać oddechu tak długo jak orkiestra weselna. Kiedy puszcza kawałki, nie jest tak bardzo obciążony jak wokalista i muzyk. Zabawa może trwać znacznie dłużej, a goście nie narzekają na zbyt długie przerwy i mogą tańczyć do woli.

Więcej miejsca

Konsola DJ i jego sprzęt nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Z pewnością potrzebuje mniej przestrzeni niż zespół muzyczny, co jest bardzo ważne, kiedy mamy do dyspozycji niewielką salę. Można także zaoszczędzić przestrzeń dla dodatkowych atrakcji, takich jak bar czy słodki stół. Nie ma konieczności przygotowania dodatkowej sceny, co jest ułatwieniem dla Pary Młodej i właścicieli Sali.

DJ na wesele to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnego zespołu weselnego. Wybór DJ ma wiele plusów, które bez wątpienia przekonają niezdecydowanie osoby.

Podziel się ze znajomymi!
Tags:


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: