Strona główna arrow MODA DAMSKA arrow Magia karnawału
Magia karnawału Drukuj

Karnawał to magiczny czas, w którym rozsądek ustępuje miejsca wyobraźni. Na scenę życia wchodzą ukryte pragnienia. Świat staje się teatrem. Skryci pod karnawałową maską możemy bezkarnie realizować najśmielsze fantazje. Ile w tym prawdy a ile mistyfikacji?

W karnawale warto pozwolić sobie na więcej. Nie przejmujmy się minimalistyczną modą. Wybierajmy  bogate kreacje pełne blasku, koronek, falban i piór. Cieszmy się obfitością klejnotów, kapeluszy i kwiatów. Ślub w karnawale to jakby realizacja marzeń do kwadratu. Uwolnijmy wyobraźnię, zapomnijmy o tym, co wypada - niech żyje wolność!

Dotyczy to również panów. Biała koszula i garnitur nie są obowiązkiem. Mężczyźni też mają prawo do kolorów jedwabi, aksamitów, dekoracyjnych deseni, falban, kokard i biżuterii. Elementy stroju, w naszej kulturze przez ostatnie sto lat tradycyjnie przypisane kobiecie - przez kontrast, podkreślają siłę męskości. Panowie, którzy lubią z  nich korzystać dają dowód swojej niezależności, otwartości, wrażliwości na piękno i dystansowi do samego siebie.

Karnawał jest tylko raz w roku. Korzystajmy z jego dobrodziejstw. Zawsze możemy powiedzieć, że to tylko zabawa.

 


Modelka: Kamila Sączowa
Modele: Tomasz Mendak, Andrea Giuliano Cattaneo
Fryzura i makijaż: Oskar Bachoń, Wojciech Kasprzak - Studio Stylizacji i Wizażu
Makijaż wykonano kosmetykami firmy Bobbi Brown
Stylizacja: Renata Rychlik
Zdjęcia: Krzysztof Sordyl
Autor sesji (pomysł i realizacja): Aleksandra Zubrzycka
Produkcja i organizacja sesji: Katarzyna Grin, Aleksandra Zubrzycka
Bukiety do sesji zdjęciowej wykonała Ewa Klimek - Floral Concept Store
Za udostępnienie miejsca dziękujemy Pałacowi Bonerowskiemu w Krakowie

Więcej w najnowszym numerze "Magazynu Wesele"

 

PARTNERZY MAGAZYNU